KRZYSZTOF MASTALERZ TRENEREM BRAMKARZY HUTNIKA

Miło nam poinformować, że pracujący w naszej szkole trener Krzysztof Mastalerz oficjalnie został trenerem bramkarzy Hutnika Kraków.

Krzysztof posiada klasy trenerskie: UEFA A, UEFA Goalkeeper B. Jest absolwentem UP Kraków. Pracujący w naszej szkole Mastalerz to wychowanek Hutnika Kraków. Zdobył Mistrzostwo Polski do lat 16 z Kadrą Małopolski. Jako samodzielny trener prowadził juniorów starszych i młodszych m.in. KS Borek Kraków, seniorów LKS Zryw Szarów, LKS Śledziejowice. Spełnia się jako trener Bramkarek Ekstraligowej kobiecej drużyny AZS UJ Kraków.

Sukcesy: w sezonie 2015/2016 awans do Ekstraligi kobiet, Mistrz Polski w Futsalu Kobiet 2014, 2015, 2017, 2020, Akademicki Mistrz Polski 2016, 2020, Brązowy Medal Akademickich Mistrzostw Europy 2016.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!