ZEBRANIE Z RODZICAMI

ZEBRANIE Z RODZICAMI 4.09 – INFORMACJE

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam na pierwsze zebrania , które odbędą się w najbliższy piątek 4 września 2020 o godzinie 17:00 w budynku szkoły przy ul. Szablowskiego 1. Podczas spotkań zachęcam do noszenia maseczki na terenie szkoły.

Wspomnimy jeszcze, że Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w kościele Św. Wojciecha (ul. Wesele) o godz. 8:00.

Jest wiele spraw o których musimy porozmawiać, o które musimy Państwa zapytać. Proszę o wyjątkową dyscyplinę kontaktu z wychowawcą w tym trudnym nie tylko dla szkoły okresie.

Jeśli Państwa obecność nie będzie możliwa, proszę o kontakt mailowy z wychowawcą klasy i jak najszybsze odesłanie otrzymanych materiałów zgodnie z otrzymanymi instrukcjami.

Wszystkich Państwa zachęcam do zapoznania się z materiałami dotyczącymi bezpieczeństwa w szkole w czasie epidemii, które sukcesywnie będą się pojawiać w zakładce „Covid 19- zasady” na stronie szkoły.

Sytuacja epidemiologiczna wymusiła kilka zmian niezbędnych do realizacji programu szkolenia sportowego, proszę o wyrozumiałość i współpracę. Przez ostatnie kilka miesięcy nauczyliśmy się pracować, robić zakupy, jeździć komunikacją miejską „inaczej”. Teraz czas na bezpieczny powrót do szkoły.

Dyrektor szkoły,
Katarzyna Gubernat