Ślubowanie klas pierwszych

Za nami ślubowanie klas pierwszych SMS Kraków. Nowi uczniowie klas pierwszych SMS Kraków zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów szkoły. Uroczystość oficjalnego przyjęcia nowych uczniów odbyła się w jednym z krakowskich kin.

Nasza szkoła jest wyjątkowa. Koło siebie, w tych samych klasach i ławkach siedzą zawodnicy różnych drużyn. W szkole każdego dnia uczymy się tolerancji każdego dnia. Naszą siłę oraz siłę naszych ukochanych zespołów pokazujemy na boisku, kiedy biegamy za piłką, kiedy wygrywamy lub przegrywamy mecze, kiedy jako zawodnicy dajemy z siebie wszystko. Jako uczniowie SMS Kraków, lubimy się i szanujemy wzajemnie – mówił Leonard Barański, jeden z uczniów prowadzących uroczystość.

Na sztandar szkoły ślubowali uczniowie, którzy reprezentowali różne kluby m.in. Cracovię, Wisłę Kraków, Puszczę Niepołomice, MKS SMS, KS Bronowiankę, Garbarnię Kraków, KS Naprzód, Pcimiankę i wielu innych.

Wiemy, że nie będzie nam łatwo połączyć naukę z treningami, sprawdziany z meczami, maturę z rozwojem piłkarskim. Wiemy, że będzie nam brakowało siły i czasy. Wiemy, ze będziemy walczyć do końca. Wiemy, że damy radę – dodali prowadzący.