Wyniki gier miejskich

Z okazji Święta Niepodległości, uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego wzięli udział w grach miejskich Na progu Niepodległej oraz Szyfrogram nr 191811112017.

Gry rozegrane zostały 10 listopada i miały charakter zespołowy. Uczestnicy mieli do wykonania zadania, których celem było odnalezienie w Krakowie miejsc związanych z wydarzeniami 1918 roku oraz postaci historycznych, których popiersia stoją w Parku im. dr Henryka Jordana. Po dotarciu do ukrytych w grze lokalizacji, uczniowie szkoły zapalali znicze pamięci SMS Kraków.

Publikujemy wyniki obu gier.

NA PROGU NIEPODLEGŁEJ

1 m-ce zespół 3 kl. 3 b LO [Kiełkiewicz, Duda, Maciejaszek, Wcisło, Habuda]
zespół 1 kl. 2 a LO [Dul, Kosowski, Krężołek, Wielanowski, Szumera]
3 m-ce zespół 1 kl. 2 b LO [Jewuła, Jamrozy, Graniczkowski, Pituła, Kruppa]
4 m-ce zespół 4 kl. 2 b LO [Gęślak, Łoboz, Matysek, Gorzeń, Młyński]
5 m-ce zespół 3 kl. 2 b LO [Ożóg, Serafin, Cygan, Krzempek]
6 m-ce zespół 1 kl. 3 b LO [Buraczek, Przybycień, Kajpust, Supryn, Mik]
7 m-ce zespół 2 kl. 2 a LO
[Zabzdyr, Sonik, Piwowar, Borkiewicz, Ptaszyński, Wasilewski]
8 m-ce zespół kl. 2 c LO [Pudełko,Buiovskyi]

 

Szyfrogram nr 191811112017

1 m-ce zespół 1 kl. 2 a gimnazjum
[Znaj, Liszka, Lipień, Majtyka, Firek, Baran, Rączkowski]
2 m-ce zespół 3 kl. 1 b LO [Uchacz, Sosur, Jeż, Wdowiak, Feret Ł.]
3 m-ce zespół 2 kl. 1 a LO [Zieliński, Galon, Waszak, Nowakowski, Augustyn]
4 m-ce zespół 4 kl. 1 a LO [Celoch, Bukowy, Zając, Barankiewicz, Kacperski]
5 m-ce zespół 4 kl. 1 b LO [Bała, Feret M., Brenkus, Jaskowski]
6 m-ce zespół 2 kl. 2 a gimnazjum
[Smela M., Smela S., Kromka, Kacica, Czapla, Sarniak]
7 m-ce zespół 2 kl. 1 b LO [Smołaga, Hajdacz, Mrózek, Kopczak]
8 m-ce zespół 1 kl. 1 a LO [Karelus, Haberny, Wójtowicz, Lekki, Gurgul, Kołpak]
9 m-ce zespół 1 kl. 1 b LO [Meus, Lasek, Klaja, Bodzioch, Guzik, Wójcik]
10 m-ce zespół 1 kl. 3 gimnazjum [Pryka, Kot, Kamiński, Stec, Kuliś]
11 m-ce zespół 3 kl. 1 a LO [Deja, Śliwa, Pranovich, Skupień, Kyrylov]
12 m-ce zespół 2 kl. 3 gimnazjum [Bukowski, Cebularz, Śledź, Biernat, Rakoczy]
13 m-ce zespół kl. 2 b gimnazjum
[Kołodziejczyk, Majewski B., Majewski M., Koza, Baryła, Bieńczycki]

 

Zwycięskim zespołom  gratulujemy,