Nowak trenował uczniów SMS Kraków

Paweł Nowak poprowadził treningi pokazowe z uczniami SMS Kraków.

Paweł to były doświadczony zawodni, który rozegrał w naszej ekstraklasie ponad 200 spotkań (z tego większość w Cracovii i Lechii Gdańsk). Z uczniami naszej szkoły poprowadził już kilka treningów pokazowych , w trakcie których dzielił się swoim doświadczeniem boiskowym

powiedział Marcin Gędłek, dyrektor ds. sportowych SMS Kraków.

Szkoła koncentruje się na indywidualizacji procesu szkoleniowego, który polega na odpowiednim doborze środków treningowych i pomocniczych pod konkretną grupę treningową i konkretnego zawodnika. Dodatkowo trenowanie pod okiem byłych i utytułowanych zawodników, jest jednym z elementów naszego szkolenia i daje uczniom niepowtarzalną okazję do podnoszenia swoich umiejętności

dodał Gędłek.

Paweł Nowak pojawi się jeszcze w szkole. Przed uczniami SMS Kraków również treningi pokazowe, które poprowadzą inni byli znani zawodnicy a obecnie trenerzy.