linia body 5.png
SMS na stadionie

Reklama naszej szkoły pojawiła się na stadionie Cracovii.

Reklama była wyświetlana na bandach reklamowych podczas meczu z Zagłębiem Lubin. To już druga reklama #SMSKraków na stadionie "Pasów". Nasz film promocyjny można również oglądać na telebimie.


 
Zaucha pracuje juz nad powrotem do gry

Patryk Zaucha - zawodnik Cracovii i reprezentant Polski, jest już po operacji. Patryk, który jest uczniem klasy pierwszej liceum, rozpaczał już rehabilitację. Elementy zaleconych ćwiczeń, wykonuje w szkolnym gabinecie fizjoterapii.

- Jak doszło do twojej kontuzji?

- Podczas meczu gdy ruszyłem do piłki , chciałem zmieniać kierunek biegu. Nagle kolano mi uciekło na zewnątrz i usłyszałem trzask, jak się okazało później po badaniach zerwałem więzadła krzyżowe przednie.

- Jak długo potrwa rehabilitacja?

- Jeszcze nie wiadomo. Potrzebuję około 6, 7 miesięcy. Może trochę dłużej, może krócej. Lepiej to dobrze wyleczyć, niż później znowu mieć z tym kolanem jakieś problemy.

- Jesteś wzorowym uczniem. Czy przez nieobecność w szkole będziesz miał zaległości?

- Cały czas się uczę. Stale kontaktuję sie z nauczycielami. W SMS Kraków mam również możliwość nauki przez internet. Tak więc pod względem nauki nie będzie żadnych problemów.

Patryk, trzymamy kciuki. Mamy nadzieję, że jak najszybciej zobaczymy cię na murawie. zarówno w barwach Cracovii jak i narodowych w reprezentacji.


 
Najlepszy trener Małopolski w SMS Kraków

Gościem specjalnym SMS Kraków był Jacek Zieliński. Szkoleniowiec Cracovii został najlepszym trenerem Małopolski 2016 r.

Trener spotkał się z uczniami oraz pracownikami szkoły, którzy pytali go o początki kariery i powody zostania trenerem. Nie zabrakło pytań dotyczących szczegółów pracy trenera oraz o byłego ucznia szkoły z Szablowskiego - Bartka Kapustkę.

Na zakończenie spotkania, trener poradził młodym piłkarzom aby koncentrowali się na trenowaniu oraz na nauce, ponieważ szkoła i edukacja są bardzo ważne.


 
Dzień Mężczyzn

Z okazji Dnia Mężczyzn najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich panów.

Do życzeń dołączamy zdjęcie wygrzebane z archiwum [od lewej Adrian Łukszek (MKS SMS), Maciej Papież (Wisła Kraków), Mateusz Klich (MKS Cracovia S.S.A)]


 
Cetnarski w SMS Kraków

W cyklu spotkań "Przy tablicy", gościem #SMSKraków był Mateusz Cetnarski - MKS Cracovia SSA.

Uczniowie szkoły wypytywali zawodnika ekstraklasowej drużyny między innymi o początki jego kariery, idola piłkarskiego z dzieciństwa, największe osiągnięcia w karierze, debiut w Ekstraklasie.

Nie zabrakło pytań dotyczących zainteresowań poza piłką nożną oraz rad dla młodych zawodników.


 
Rakoczy powołany do U 15

Nasz uczeń Michał Rakoczy został po raz kolejny powołany przez trenera Roberta Wójcika do kadry Biało-czerwonych do lat 15.Michał jest zawodnikiem juniorów młodszych MKS Cracovia SSA

Młody piłkarz znalazł się wśród powołanych na dwa towarzyskie mecze z Walią, które zostaną rozegrane 28 marca (w Kołobrzegu) i 30 marca (w Szczecinku).

 


 
Dzień kobiet

Z okazji Dnia Kobiet, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom | SMS Team.


W Dzień Kobiet nasze dziewczyny nie odpuszczają. W ramach współpracy z AZS UJ, pracują pod okiem trenera Krzysztofa Kroka | szkoleniowiec drużyny Ekstraligi kobiet AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego.


 
Międzynarodowa klasa

Podglądaliśmy trening piłkarski klasy I c. Trenerem prowadzącym jest Mirosław Hajdo. W klasie uczą się i trenują razem reprezentanci różnych klubów. Są w niej również uczniowie pochodzący z Ukrainy.

Trener Hajdo znalazł się na liście najlepszych szkoleniowców małopolski 2016 roku w plebiscycie MZPN. Na co dzień prowadzi drużynę RKS Garbarnia (III liga).


 


Strona 8 z 168