WAŻNE! CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TESTACH DO SMS KRAKÓW?

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w testach sprawnościowych kwalifikujących do przyjęcia do Społecznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Krakowie na rok szkolny 2021/22.

Testy odbędą się 07 czerwca 2021, na Stadionie KS Bronowianka Kraków, ul. Zarzecze 124 a, boisko trawiaste i orlik, zgodnie z poniższym harmonogramem:

Zbiórka godz. 9:15

Rozpoczęcie testów godz. 10:00

Zakończenie testów ok godz. 13:00

WAŻNE: każdy kandydat zobowiązany jest w dniu testów do posiadania i w razie potrzeby przedstawienia ważnych badań lekarskich lub wypełnione oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o stanie zdrowia >>WZÓR DO POBRANIA<<.

Opłata egzaminacyjna – 150zł (płatne gotówką w dniu egzaminu). W ramach wpisowego każdy kandydat otrzyma obiad i wodę.

Podczas testów obowiązują aktualne procedury związane z bezpieczeństwem epidemiologicznym. Szczegóły zostaną przedstawione podczas zbiórki przed rozpoczęciem testów.

Obowiązuje strój sportowy (adekwatny do pogody) – koszulka, spodenki, getry, buty na trawę i halę sportową (ewentualnie dres lub ortalion)

Lista kandydatów zakwalifikowanych do dalszego procesu rekrutacji zostanie ogłoszona 10 czerwca godz. 15:00 na stronie szkoły.

PRZY RÓWNEJ LICZBIE PUNKTÓW PIERWSZEŃSTWO Z PRZYJĘCIEM DO LICEUM MAJĄ ZAWODNICY KTÓRZY ZADEKLAROWALI SWOJĄ GRĘ NA CZAS EDUKACJI W KLUBIE MKS SMS KRAKÓW LUB SĄ ZAWODNIKAMI MKS CRACOVIA SSA.