DZIEŃ SKUPIENIA Z „EDZIEM” I KRZYSZTOFEM SOWIŃSKIM

Takich rekolekcji w naszej szkole jeszcze nie było. Zapraszamy na Wielkopostny Dzień Skupienia „Weź Ogarnij” z Krzysztofem Sowińskim i bardzo dobrze znanym młodzieży freestyle’owcem Piotr „Edzio” Bylina.

Kiedy: 31 marca (środa)
O której: 10:00 – 12:00
Gdzie: Microsoft Teams

Piotr „Edzio” Bylina znany jest przede wszystkim z tego, że wychodzi na scenę i walczy na argumenty do bitu, przy tym rymując – tak pokrótce można określić freestyle. To dwukrotny mistrz Polski WBW (2015, 2016). Tutaj poznamy go jednak od nieco innej strony.

Krzysztof Sowiński – z wykształcenia logistyk, absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Jezusa jako Pana i Zbawiciela poznał i przyjął we wspólnocie uwielbienia Głos Pana w Skierniewicach, której członkiem pozostaje do dzisiaj. W kwietniu 2017 roku podjął decyzję o tym, że chce żyć z głoszenia Słowa Bożego, co też Bóg pobłogosławił i nieustannie realizuje. Wcześniej Krzysztof był także związany z Fundacją 24/7 Dom Modlitwy w Warszawie. Obecnie posługuje w kraju warsztatami charyzmatycznymi, modlitwą o uzdrowienie, prowadzeniem wieczorów chwały oraz indywidualnym towarzyszeniem duchowym uczniom. Jego szczególnym posłannictwem i pasją jest przyprowadzenie do Jezusa młodych ludzi, jak również budzenie w Polsce Bożych, silnych mężczyzn, świadomych swojego powołania i autorytetu w Jezusie.
Jest wokalistą chrześcijańskiego zespołu muzyki rockowej i alternatywnej, autorem tekstów i piosenek, a także artykułów do prasy chrześcijańskiej.
Prywatnie mąż Mai i tata Róży Marii. (za: Rekolekcje-Jezusżyje.pl)