Lista kandydatów zakwalifikowanych do dalszego etapu rekrutacji

W dalszym etapie rekrutacji czekamy na kopie świadectw ukończenia szkoły podstawowej (do 10.07.2020) oraz wyniki egzaminu po ósmej klasie (do 04.08.2020).

 

Komisja rekrutacyjna dokona weryfikacji nadesłanych dokumentów, zgodnie z Rozporządzeniem dot.rekrutacji oraz Szkolnym Regulaminem Rekrutacji, ogłaszając w dniu 12 sierpnia 2020 r. listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia na rok szkolny 2020/2021.

 

Dla kandydatów, którzy 12 sierpnia 2020 r. zostaną zakwalifikowani do przyjęcia, ostatni etap rekrutacji to potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły czyli dostarczenie oryginalnych dokumentów : świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty (do 18.08.2020).

 

Dnia 19 sierpnia 2020r. zostanie ogłoszona lista kandydatów przyjętych na rok szkolny 2020/2021.

Dokumenty można przesłać w postaci skanu na rekrutacja@sms.krakow.pl.

 

L.p. Nazwisko i imię:

1 Bekier Kacper
2 Ciapała Natalia
3 Dąbrowski Grzegorz
4 Doroszkiewicz Wojciech
5 Dziadkowiec Kamil
6 Dziób Ola
7 Ernstzem Joshua
8 Furczoń Jakub
9 Gajos Alan
10 Gawlik Hubert
11 Głowacz Oskar
12 Gniadek Sebastian
13 Górczak Kacper
14 Górka Karol
15 Gubała Mateusz
16 Hajduk Michał
17 Kapusta Adam
18 Kęska Michał
19 Kmiecik Dominik
20 Kolber Patryk
21 Kozuba Karol
22 Kuc Patryk
23 Kurnik Krystian
24 Kusak Michał
25 Lizończyk Natalia
26 Łydek Franciszek
27 Łydek Karol
28 Marchewczyk Filip
29 Marek Kacper
30 Maresz Adam
31 Mazur Dominik
32 Mochal Kacper
33 Muszyński Tobiasz
34 Ogorzały Paweł
35 Owsiany Szymon
36 Ożóg Kacper
37 Paluch Oskar
38 Piekarz Wiktor
39 Pietrusa Błażej
40 Połeć Kacper
41 Prostak Jakub
42 Różankowski Jakub
43 Siudak Kacper
44 Spytek Krystian
45 Suwada Maria
46 Synal Norbert
47 Szarek Karolina
48 Szumiec Nikodem
49 Szyniec Kacper
50 Ślawski Marcin
51 Śmietana Zofia
52 Tomala Michał
53 Tomczyk Oliwier
54 Witkowski Maciej
55 Wnęk Fanciszek
56 Zawada Weronika
57 Zgoda Aleksandra
58 Zielińska Julia
69 Żychowski Jakub
60 Kołak Bartosz-kl. II
61 Zarzycki Norbert-kl.III
62 Zdanowski Miłosz-kl.II

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do dalszej rekrutacji

L.p. Nazwisko i imię

1 Beczkowska Weronika

2 Bidziński Michał

3 Bielawski Alan

4 Bigosiński Jakub

5 Bolanowski Borys

6 Borek Krstian

7 Bugaj Jarosław

8 Cyprych Dominik

9 Daleki Kacper

10 Feluś Dawid

11 Fronc Mateusz

12 Gorajczyk Dariusz

13 Haberna Agnieszka

14 Hołuj Filip

15 Kordek Szymon

16 Koszyk Olaf

17 Kożlak Grzegorz

18 Krupa Mateusz

19 Kurek Szymon

20 Łacina Mateusz

21 Łapot Krzysztof

22 Łazurko Bogdan

23 Michalski Norbert

24 Mirek Natalia

25 Monica Jakub

26 Moskal Michał

27 Płatek Emilia

28 Przybylski Hubert

29 Radwański Jakub

30 Stachurski Dominik

31 Śliwa Mateusz

32 Tychoniak Tomasz

33 Wasylewicz Borys

34 Winiarz Jakub

35 Zgudziak Bartosz

36 Zubel Marek

37 Żurek Piotr