TESTY SPRAWNOŚCIOWE 2020 – HARMONOGRAM

Harmonogram testów sprawnościowych do przyjęcia do Społecznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Krakowie na rok szkolny 2020/21

Data: 29.06.2020
Miejsce: Stadion K.S. Prądniczanka Kraków, ul. Św. A. Boboli 5, boisko ze sztuczną nawierzchnią.
Opłata egzaminacyjna – 150zł (płatne gotówką w dniu egzaminu) w ramach opłaty kandydat otrzymuje wodę, worek sportowy, drugie śniadanie.

WAŻNE: każdy kandydat zobowiązany jest w dniu testów do posiadania i w razie potrzeby przedstawienia ważnych badań lekarskich lub wypełnione oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o stanie zdrowia (wzór do pobrania)

Podczas testów obowiązują aktualne procedury związane z bezpieczeństwem epidemiologicznym. Szczegóły zostaną przedstawione podczas zbiórki przed rozpoczęciem testów.

Testy sprawnościowe zostaną przeprowadzone w dwóch sesjach.

SESJA 1
Zbiórka godz. 8:30
Rozpoczęcie testów godz. 9:00
Pierwsza gra właściwa godz. 10:40
Druga gra właściwa godz. 11:00

SESJA 2
Zbiórka godz. 11:00
Rozpoczęcie testów godz. 11:30
Pierwsza gra właściwa godz. 13:10
Druga gra właściwa godz. 13:30

Zakończenie testów ok. godz. 14:00

Obowiązuje strój sportowy (adekwatny do pogody) – koszulka, spodenki, getry, buty na sztuczną nawierzchnię (ewentualnie dres lub ortalion)

W dniu testów będzie możliwość uzupełnienia dokumentów i złożenia kopii lub oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.


Lista kandydatów zakwalifikowanych do dalszego procesu rekrutacji zostanie ogłoszona 9 lipca 2020 o godz. 15:00 na stronie szkoły.

PRZY RÓWNEJ LICZBIE PUNKTÓW PIERWSZEŃSTWO Z PRZYJĘCIEM DO LICEUM MAJĄ ZAWODNICY KTÓRZY ZADEKLAROWALI SWOJĄ GRĘ NA CZAS EDUKACJI W KLUBIE MKS SMS KRAKÓW.